Logosol

Od stuleci, Szwecja była znana na świecie jako kraj wynalazców, innowacyjnych projektów i wysokiej jakości produktów.

 

Zapałki, łożyska, zamek błyskawiczny, śruba łodzi, kuchenka gazowa, klucz nastawny to tylko mała część ze szwedzkich wynalazków, które znalazły zastosowanie w naszym codziennym życiu. Szwedzkie firmy takie jak Ericsson, Volvo, Saab, Nobel i Ikea znane są ze swojej pomysłowości i produktów wysokiej jakości.

Jakość Logosol to Szwedzka jakość

m5_sunset

W Logosol możemy powiedzieć, że przez ostatnie piętnaście lat, innowacja, oryginalność, prostota i jakość to cechy, które wyróżniają nasze produkty. Oferujemy szeroką gamę urządzeń do obróbki drzewa, narzędzi i pomysłowych przyrządów. Logosol jest cenioną firmą rynku i dobrze znaną w ponad 60 krajach.

Kontrola obróbki

Z naszymi urządzeniami kontrolujesz cały proces: począwszy od ścięcia drzewa, poprzez proces obróbki, na gotowym produkcie zakończywszy. Najbardziej znanym naszym produktem jest linia Logosol Trak. Ten niezrównany wynalazek jest postrzegany jako najbardziej popularny tartak na świecie!

Słuchamy naszych klientów!

Od momentu wprowadzenia go do sprzedaży, otrzymujemy od naszych klientów niezliczone pozytywne opinie na jego temat. Nasi klienci czują się dumni z faktu posiadania naszych maszyn oraz doświadczają wielkiej satysfakcji podczas pracy. Logosol jest rodzinną firmą, oferującą naszym klientom wysokiej jakości produkty oraz doskonałą obsługę. Twoje pytania, komentarze, lub obawy nie pozostaną bez odpowiedzi. W Logosol jesteśmy po to, aby Tobie służyć!

 

Odwiedź także oficjalną stronę producenta