Akrilika

Zobacz galerię

„Akrilika” – jest międzynarodowym holdingiem działającym w przemyśle chemicznym, który obejmuje spółki z Hongkongu, Niemiec, Rosji, Chin, Polski i Bułgarii.

Oficjalne przedstawicielstwa działają w Hong Kongu, Chinach, Niemczech, Polsce, Bułgarii i Rosji.

W skład holdingu wchodzą własne zakłady produkcyjne, wytwarzające produkty dla przemysłu chemicznego oraz sztuczny kamień akrylowy Akrilika.

Fabryki do produkcji sztucznego kamienia Akrilika wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt, a szczególną uwagę zwraca się na bezpieczeństwo środowiska i wysokie standardy jakości, oraz odpowiednie standardy i wymogi międzynarodowe.

Obecnie pod marką Akrilika na rynku europejskim z powodzeniem wdrożono cztery kolekcje sztucznego kamienia z ponad 150 kolorami, a także rozwiązania oparte na sztucznym kamieniu: Umywalki akrylowe i zlewy do kuchni i łazienki, dekoracyjne półprzezroczyste 3D-panele, parapety, itp.

Szeroka paleta odcieni, niezawodny program do przechowywania, jakość usług i najlepsze ceny materiału to klucz do stabilnego popytu na produkty „Akriliki”, która sprzedaje już swoje wyroby w ponad 20 krajach, w tym USA, Chinach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Australii, Rosji, Kostaryki, Brazylii, Argentynie, Chorwacji, Bułgarii, Polsce i w Niemczech.

Produkty „Akrilika” mają szerokie zastosowanie w dekoracji wnętrz prywatnych i publicznych, budownictwie i architekturze,w produkcji mebli oraz w obiektach sportowych , opieki zdrowotnej , handlowo-rozrywkowych i innych gałęziach przemysłu.

Szeroka sieć sprzedaży i wysoka jakości obsługi sprawiają, że produkty firmy „Akrilika” są dostępne dla konsumentów, a obróbka materiału jest prosta i opłacalna.


Odwiedź także oficjalną stronę producenta